Historie společnosti

Firma SuJuk, spol. s r.o. byla založena v roce 1992. V té době byl hlavní výrobní program zaměřen na výrobu zdravotní dětské a pánské obuvi. Pro neefektivnost tohoto programu v důsledku dovozu levné obuvi z Asie byla výroba v roce 1995 ukončena.

Dalším předmětem podnikání společnosti byla výroba ostatních drobných plastových dílců pro výrobce školního, zahradního a kovového nábytku, která je dnes hlavním výrobním programem firmy SuJuk, spol. s r.o. Vedle vlastní výroby produkujeme i výrobky v kooperaci pro další výrobní společnosti sídlící jak v místním regionu, tak v rámci celé České republiky. 

V roce 2004 firma přestěhovala své sídlo do Uherského Brodu, především z důvodu potřeby větších výrobních prostor, které má v dané budově k dispozici.

V rámci zařizování nového provozu jsme spustili také postupnou modernizaci strojního vybavení. Většina starých strojů tak byla postupně nahrazena novými moderními vstřikolisy a doplňkovými zařízeními nutnými k jejich provozu. V posledních dvou letech jsme tak zrealizovali hned dva projekty za podpory EU.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout